:::
okumakta olduğunuz yazı...
Duyarlı Olmak lazım, Duyuru, eşcinsel, Film, Haber, Politik, Video, yazılarım

My Child – Benim Çocuğum

[ENGLISH translation is right below]

2008 yılının Ocak ayında kurulduğundan bu yana Türkiye’deki LGBTT bireylerin ailelerine destek ve yardımlaşmada bulunmayı amaç edinen LİSTAG’ın, 4. yılına bir de belgesel eklenmek üzere. Benim Çocuğum (My Child) adlı belgesel henüz yapım aşamasında ancak yönetmeninden (Can Candan) tutun da, çocuklarını desteklemek için kamera karşısına geçen bu cesur anne-babalara kadar şimdiden tebrik ve takdir edilecek bir sürü değerli yürek var bu filmin içinde.

Bu belgeselde yedi anne ve baba, içinde yaşadıkları muhafazakar, homofobik ve transfobik toplumda, ebeveyn, aile ve aktivist olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlarlarken, bu özel deneyimlerini seyirci ile samimi bir şekilde paylaşmalarına tanık oluyoruz.

Yapım aşamasında olan bu belgeselin tanıtım filmini de izleyelim isterseniz:

Benim Çocuğum (My Child)

Az önce bahsettiğim gibi bu belgesel için emek veren, cesurca kamera karşısına geçen ve elbette bir o kadar da kamera arkasında çalışan birçok değerli insan var. Ve bu insanlar şimdi maddi/manevi sizin desteğinizi bekliyorlar.

Maddi yardımda bulunmak için http://igg.me/p/52965 linkine tıklayıp, “Contribute Now” linkinden bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca belgeselle ilgili aşağıdaki linkleri de sosyal ağlarınızda paylaşıp destek olabilirsiniz.

“Benim Çocuğum” resmi websitesi: http://www.listagfilm.com/
Bağışta bulunmak için: http://igg.me/p/52965

[ENGLISH]

LISTAG, is a group of parents who have LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender) children in Turkey and it was founded back in January 2008. These parents who support the others who have just learned that their children are LGBT, are about have a documentary now. I should say there are a big number of brave hearts in this documentary such as its director Can Candan and certainly the parents who have courageously accepted to appear in front of the cameras to support their children.

MY CHILD is an independent feature documentary-in-production where parents of LGBT (lesbian, gay, bisexual, transgender) individuals in Turkey intimately share their experiences with the viewer, as they redefine what it means to be parents, family, and activists in a conservative, homophobic, and transphobic society.

You may watch the trailer of the documentary below:

My Child

As I mentioned before, there are quite a big number of people who have put their hearts out to make this documentary possible, either in front or behind the cameras. And now, these people need your support…

You may click http://igg.me/p/52965 to make donations. You may also share links provided below in your social networks such as facebook and twitter.

“My Child” Official Website: http://www.listagfilm.com/
For your donations: http://igg.me/p/52965

RELATED TWEETS

About Hakki Fenerci

Digital Artist, NFT Artist, Illustrator, Graphic Designer based in Barcelona. Singer, Songwriter, Lyricist and (tadaaa) Former Dentist :).

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Siz Ne Düşünüyorsunuz? Yorum filan...?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Twitterttıklattırdıklarım

Hata: Twitter hesabının erkese açık olduğundan emin olun.

Şunlardan Bahsederim…

Falanca bi zaman yazdıklarım

Kopyalayanın ensesindeyim!

Protected by Copyscape Originality Checker

Gelenim gidenim boldur

  • 107.606 kere tıklamışlar zira

StatCounter

wordpress hit counter kişi ziyaret etmiş Personal Blogs Blog Directory & Search engine Follow Me on Pinterest
%d blogcu bunu beğendi: