:::
okumakta olduğunuz yazı...
Blogla ilgili, Duyuru, Kısa Kısa

Bi yaşıma daha bastım…

Antibakteriyel 1 yaşında

Blogum bugün 1 yaşına bastı. Böyle şeylere başlamak çok kolay da devam ettirmek için gerçekten motivasyona ihtiyaç tahmin ettiğinizden de büyük. Onun için ziyaretlerinizin, yorumlarınızın benim için anlamını bilemezsiniz.

Biliyorum, bir süredir yazamadım. Biraz işlerin yoğunluğu, biraz kırk yılın çarşambasının biraraya gelmesi derken bir aya yakın zamandır bloguma birşeyler ekleyemedim ama bunu kaçıramazdım. Bugün itibarıyla “su ve sabun” olarak başlayıp “antibakteriyel” olarak devam eden blogum 1 yaşına basmış oldu :).

Başlarken belli bir konuya sabit kalmaktan kaçındığımı ve düzenli olarak yazmak için kasmaktansa içimden geldiği zaman yazacağımı söylemiştim. Hala da öyle yapıyorum. Buna rağmen az sayıda da olsa düzenli olarak ziyaret edenlerin, yazılarımı okuyanların farkındayım. Samimi olarak söylüyorum, bundan dolayı çok mutluyum. Onun için herkese buradan teşekkür etmek istiyorum. Şimdi kalkıp “Beni sizler var ettiniz” edebiyatı yapmak istemiyorum ama günlük yaşam içinde birisinin “yazını okudum” demesi kadar doyurucu pek az şey vardır herhalde :). Yazılara yapılan yorumlar, facebook veya twitter gibi sitelerde paylaşılması, yazıların oylanması… her biri değerli benim için… bilmenizi istedim.

Bundan sonra ne olacak? Sanırım pek bir değişiklik olmayacak. Yine zaman bulduğumda, içimden geldiğinde, içimden geldiği konuda yazmaya, geyik yapmaya, eğlendirmeye, düşüncelerimi paylaşmaya devam edeceğim. Tabi sizin yorumlarınızdan, paylaşımlarınızdan gelen itici kuvvetin verdiği güvenle… Onun için bir kez daha teşekkürler!

Reklamlar

About Taquo

Singer, songwriter, lyricist, youtuber, blogger and.... ummmm dentist :). Also a bit of graphic designer. Based in Barcelona. Please don’t hesitate to contact. I’m almost everywhere (check out my social links)

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Siz Ne Düşünüyorsunuz? Yorum filan...?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Twitterttıklattırdıklarım

Hata: Twitter hesabının erkese açık olduğundan emin olun.

Şunlardan Bahsederim…

Falanca bi zaman yazdıklarım

Kopyalayanın ensesindeyim!

Protected by Copyscape Originality Checker

Gelenim gidenim boldur

  • 105,708 kere tıklamışlar zira

StatCounter

wordpress hit counter kişi ziyaret etmiş Personal Blogs Blog Directory & Search engine Follow Me on Pinterest
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: