:::
okumakta olduğunuz yazı...
Blogla ilgili, Cep telefonu, Samsung Omnia HD, Wallpapers

biraz da sitem ediyim…

Kaç yıldır blog tutuyorum bilmiyorum. Çeşitli dönemlerde farklı içeriklerde bloglarım olmuştur. Bunlardan bazılarını sildim, gitti. Kalan birkaç taneden de sadece “Su ve Sabun” var düzenli olarak devam ettiğim.

Bu blogu ilk açtığımda dedim ki, sadece gerçekten yazmak istediğim konularda yazacağım. İçimden ne geliyorsa onu, ne zaman geliyorsa o zaman yazacağım. Hiç kasmadan, “güncel” olmaya çalışmadan filan. Anladınız işte. Daha samimi bir şekilde. Şu ana kadar böyle de işledi ve öyle de olacak (herşeye rağmen)…

Blog tutarken işin en sevdiğim taraflarından biri de bloguma geleni, gideni, hangi yazılarla ilgilendiğini, hangi aramalarla geldiğini, hangi dönemler daha çok ziyaretçi geldiğini filan takip etmekdir. İtiraf ediyorum işin bu kısmı beni en az yazıları yazıyor olmak kadar heyecanlandırıyor. Tabi sonuçları görmek şaşırtıcı da olabiliyor :). Hiç tahmin etmediğim bir yazıya ilgi daha yoğun olabiliyor mesela. Ya da tam tersi.

Hah.. işte şimdi sitem zamanım geldi (yani bu yazıyı yazmaktaki asıl amacım) :))… Blogumu ilk tutmaya başladığım dönemlerde cep telefonumla ilgili birşeyler de paylaşmayı düşünmüştüm. Hani fotoğraflar filan çekeriz ya, onun gibi işte. Ama nerden estiyse bir gün cep telefonumda kullanmayı tercih ettiğim wallpaper’larımı paylaşayım dedim. Demez olaymışım. Hani nasıl desem, en özensiz post’larımdan biridir. Kısa bir yazının ardından birkaç tane 360 X 640 piksel resim dosyası.

İnanılır gibi değil ama “Su ve Sabun”, “Su ve Sabun” olalı böyle ilgi görmedi! Yani günde atıyorum 200 civarı hit alıyorsam bunların belki 150-160’ı bu yazıya ve altına iliştirdiğim resim dosyalarına geliyor. İşin kötü tarafı (rating kaygısı gibi), blogumun hitinin düşmesini istemediğim için kaldırmak da istemiyorum :)… İçim acıyor valla diğer yazdıklarıma.

Tabi buyrun gelin, başımın üstünde yeriniz var ama bari diğer yazdıklarıma da bi göz atın :) Yok alınıyorum valla… aaaa…

Reklamlar

About Taquo

Singer, songwriter, lyricist, youtuber, blogger and.... ummmm dentist :). Also a bit of graphic designer. Based in Barcelona. Please don’t hesitate to contact. I’m almost everywhere (check out my social links)

Tartışma

2 thoughts on “biraz da sitem ediyim…

  1. Çok güldüm – merak da ettim bu wallpaper’ı. Hemen gidip download edeyim, sonra da sana imzalattırayım. Madem bu kadar meşhur, ilerde hava falan atarım etraftakilere :)

    Posted by Can | 31/03/2010, 12:54

Siz Ne Düşünüyorsunuz? Yorum filan...?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

Twitterttıklattırdıklarım

Hata: Twitter hesabının erkese açık olduğundan emin olun.

Şunlardan Bahsederim…

Falanca bi zaman yazdıklarım

Kopyalayanın ensesindeyim!

Protected by Copyscape Originality Checker

Gelenim gidenim boldur

  • 105,382 kere tıklamışlar zira

StatCounter

wordpress hit counter kişi ziyaret etmiş Personal Blogs Blog Directory & Search engine Follow Me on Pinterest
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: